O autorze
Z wykształcenia jestem matematykiem. Działam na rzecz poprawy przestrzeni miejskiej, zgodnie z zasadami zrównoważonego transportu. Jestem członkiem stowarzyszeń "Zielone Mazowsze", "Ochocianie Sąsiedzi", a także radnym dzielnicy Ochota w Warszawie.
Jestem zwolennikiem skandynawskiego modelu gospodarczego i społecznego.

Wojna to pokój

Umieszczone za zgodą autora fanpage'a.
Umieszczone za zgodą autora fanpage'a. https://www.facebook.com/zantonim/
PiS w ramach walki z komunizmem, rękami komunistycznego prokuratora Piotrowicza przepycha przez sejm ustawę, której celem jest usunięcie sędziów z Sądu Najwyższego. Sędziów, którzy w latach 80-tych byli w Solidarności, jako adwokaci bronili opozycjonistów przed opresjami w czasach PRL, a do Sądu Najwyższego trafiali po 1990 roku.

PiS, który autokarami z całej polski pod przymusem zwozi leśników na "spontaniczne" protesty w obronie wycinania Puszczy Białowieskiej twierdzi, że protesty przeciwko zmianom w sądzie to światowy spisek. Każdemu z protestujących płaci obficie Soros, a wszystko w ramach astroturfingu. Demonstracje są prawdziwie spontaniczne gdy partia zwozi ludzi z całej polski na prorządowe wiece, zaś tylko pozornie spontaniczne gdy demonstracje są wymierzone w działania rządu.

Dla prawicowych komentatorów biorący udział w protestach dwudziesto- i trzydziestolatkowie jednocześnie od 40 lat są SB- i UB-kami. A protesty przeciwko zmianom w sądownictwie w zasadzie nie dotyczą sądów, za to są jednocześnie puczem i rewoltą mającą na celu sprowadzenie do Polski islamskich imigrantów.

Gdy Jarosław Kaczyński nazywa opozycję w sejmie kanaliami, mordercami brata, zdradzieckimi mordami TVP Info donosi o "szokujących zapowiedziach opozycyjnych bojówkarzy".

Wojna to pokój
Wolność to niewola
Ignorancja to siła

Polska PiSu to kraj na opak, to po prostu dom wariatów.
Trwa ładowanie komentarzy...